Přejeme všem žákům a rodičům krásné Velikonoce a bohatou pomlázku :). 20. dubna vás zveme na Den Země, který u nás proběhne pod vedením paní učitelky Dunajové ;)

Přejeme všem žákům a rodičům krásné Velikonoce a bohatou pomlázku :). 20. dubna vás zveme na Den Země, který u nás proběhne pod vedením paní učitelky Dunajové ;)

Pozvánka na výstavu 1.ledna

Rozvrh hudební nauky 2017/2018

Klikněte na fotografii pro její zvětšení.

Začátek roku 17/18

Hudební obor - vážení rodiče, milí žáci, přijďte si v pondělí 4.9. domluvit rozvrhy . Učitelé jednotlivých nástrojů budou přítomni takto:
P. Hrovatitsch    9 - 17 hod
P. Koch           13 - 17 hod
P. Kašpar ml.     9 - 17 hod
P. Kašpar st.      9 - 17 hod
P. Kunfrontová 10 - 16 hod
P. Loučka          9 - 14 hod
P. Marková        8 - 17 hod
P. Salačová a P. Maťáková budou přítomny "dálkově" přes telefon, tudíž vše můžeme také domluvit .
Těšíme se na vás moc!!!

Program ZUŠ OPEN

Výuka

Koncert pěveckého oddělení

ZUŠ OPEN

Nábor

Postup do semifinále!

Hurá!!! Naše žačka Lucka Hančlová postoupila do semifinále pěvecké soutěže Česko zpívá - pěvecká soutěž pro začínající zpěváky, které se bude konat 6.dubna v Trutnově. Držíme opět palce a přejeme pevné nervy, a to i panu učiteli Kochovi, kterému patří dík už nyní za takový krásný úspěch!