Milí žáci, od pololetí, tedy od února 2018, bude otevřen Literárně-dramatický obor. Těšíme se na vaše přihlášky, kterých už tu pár máme, takže se stavte, jelikož počet žáků je omezený. A jinak vám přejeme úspěšný a klidný začátek školního roku! ;)

Začátek roku 17/18

Hudební obor - vážení rodiče, milí žáci, přijďte si v pondělí 4.9. domluvit rozvrhy . Učitelé jednotlivých nástrojů budou přítomni takto:
P. Hrovatitsch    9 - 17 hod
P. Koch           13 - 17 hod
P. Kašpar ml.     9 - 17 hod
P. Kašpar st.      9 - 17 hod
P. Kunfrontová 10 - 16 hod
P. Loučka          9 - 14 hod
P. Marková        8 - 17 hod
P. Salačová a P. Maťáková budou přítomny "dálkově" přes telefon, tudíž vše můžeme také domluvit .
Těšíme se na vás moc!!!